Будіваельна експертиза

Про нас

ТОВ «Науково-технічний центр «Будівельна експертиза» створене на прохання Київського наукового дослідного інституту судової експертизи в 2007 році.
Спочатку він мав назву «Будівельник», а з 2012 року має теперішню назву.
Експерти центру – висококласні спеціалісти, відомі в нашій державі:
– директор центру – заслужений будівельник України, Лауреат державної премії, Президентський стипендіат, професор Ярмоленко Микола Григорович;
– заступник директора – Задоров Олег Олександрович, відомий в Україні спеціаліст в галузі енергетики;
Всього в центрі 15 експертів, з яких
1 – доктор технічних наук, 12 кандидатів технічних наук.
Центр має сучасну сертифіковану лабораторію, оснащену найсучаснішими приладами .
За 13 років роботи експертами центру обстежено декілька сот об‘єктів, серед них – мистецький Арсенал, Почаївська Лавра, інститут раку, національна податкова академія, готелі Дніпро, Козацький, 5 шкіл, 4 – дитячих садки, об‘єкти в Закарпатті, Львові, Харкові, Одесі, Криму, на Волині, Херсонщині.
Для зручності клієнтів центр має два офіси на правому і лівому березі Дніпра.

Наша команда:

Ярмоленко Микола Григорович

Заслужений будівельник України, Лауреат державної премії, професор, голова товариства «Просвіта», голова асоціації колишніх афганців. Автор 170 наукових праць, в т.ч. 5 підручників, 2 монографії, 23 нормативних документів, 18 авторських свідоцтв та патентів, 17 наукових праць опубліковано за кордоном. Працював на будівництві космодрому «Плисецьк» (Росія), міста Зябровка (Білорусія), міста Дархан (Монголія), 6-го мікрорайону в Кабулі (Афганістан), при зведенні перших панельних будинків в м. Києві. На виробництві пройшов шлях від робітника 3-го розряду до начальника будівельного управління, в НДІ — від головного спеціаліста до заступника директора, в ВШ — від доцента до професора, зав. кафедрою. Чотири роки працював в Афганістані (зав. кафедрою ПЦБ, радник міністра капітального будівництва Афганістану). З 2012 року викладає в Національному університеті біоресурсів та природокористування на кафедрі Будівництва.

Бакулін Євгеній Анатолійович

Кандидат наук за спеціальністю: Технічні науки. 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди, завідуючий кафедрою Будівництва Національного університету біоресурсів та природокористування. Закінчив  Київський інженерно-будівельний  інститут за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”. З 1979–1988 рр. працював керівником технічного відділу Управління житлового господарства Київської міської Ради народних депутатів. З 1988–2002 рр. керівник виробничо-технічного відділу тресту „Академрембуд”. З 2002-2003 рр. головний інженер Науково-технічного центру Інституту електрозварювання ім. Є. О. Патона НАН України. Захистив дисертацію “Визначення надійності будівель підвищеного рівня відповідальності з урахуванням факторів ризику» за спеціальністю 05.23.01 “Будівельні конструкції, будівлі та споруди”.

Наукові дослідження пов’язані з вивченням проблем надійності будівель та споруд підвищеного рівня відповідальності. Автор 34-х наукових та навчально-методичних праць, 1 патент.

Любарець Олександр Петрович 

Кандидат наук за спеціальністю : Технічні науки. 05.23.03 – Вентиляція, освітлення та теплогазопостачання, доцент Київського національного університету будівництва і архітектури, академік Академії будівництва України. У 1982 р. з відзнакою закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Теплогазопостачання і вентиляція». У 1982-1991 рр. працював інженером, молодшим науковим співробітником Науково-дослідного інституту санітарної техніки. З 1991 р. працює в КНУБА ассистентом, а з 1997 р. доцентом кафедри «Теплогазопостачання і вентиляція», Київського національного університету будівництва і архітектури. Має стаж роботи в будівельній галузі понад 35 років та стаж судово-експертної роботи з 2010 року, атестований спеціаліст з проведення енергетичного аудиту будівель та обстеження інженерних систем будівель.Автор більше 70 науково-методичних праць (2 монографії), з яких 3 навчальних посібники.

Махиня Олександр Миколайович

Кандидат наук за спеціальністю: Технічні науки. 05.23.08 – Технологія та організація промислового та цивільного будівництва. Доцент кафедри технології будівельного виробництва КНУБА, виробничий стаж роботи в будівельній галузі 25 років, має кваліфікацію інженера технічного нагляду. Напрямок наукових досліджень – дослідження та удосконалення технології влаштування ізоляційних і опоряджувальних покриттів. Має понад 30 наукових і науково-методичних праць. 

Яковенко Ігор Анатолійович

Доктор наук за спеціальністю : Технічні науки. 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди. Закінчив Національний авіаційний університет у 2005 році за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”. Працює в НАУ працює з 2005 року, восени 2005 року вступив до аспірантури НАУ заочної форми навчання за спеціальністю 05.23.01 “Будівельні конструкції та споруди”. Зарахований до аспірантури з 1 грудня 2005 року. У 2006 склав кандидатський екзамен з іноземної мови та філософії. З 2015 року працює в Національному університеті біоресурсів та природокористування на кафедрі Будівництва, виробничий стаж роботи в будівельній галузі 15 років. 

Дмитренко Євгеній Анатолійович

Кандидат наук за спеціальністю: Технічні науки. 05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди, викладач кафедри Будівництва Національного університету біоресурсів та природокористування.

Наші переваги:

Надаємо безкоштовну консультацію перед проведення судової експертизи

Допомогаємо сформулювати питання для експертів перед призначенням експертизи

Оперативно видаємо інформаційний лист для суду із зазначенням строків і вартості експертизи, компетентності експертної установи та експертів;

Видатаємо до інформаційного листа копії ліцензій, сертифікатів і атестатів, що підтверджують компетентність експертної установи та експертів

Проводимо судові експертизи за ухвалою суду або слідчого

Отримай безкошновну консультацію

Телефонуй прямо зараз!